SPRZATANIE POWIERZCHNI BIUROWYCH - PRACA DORYWCZA

HM Serwis Group Sp. z o.o.

70-477 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się recyclingiem odpadów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik do sprzątania.

Miejsce pracy: Przecław

Nr ref.: spr/szc/2021

Zadania:
-czynności porządkowe na powierzchniach biurowych
-dbanie o zieleń.

Wymagania

-gotowość do podjęcia pracy od zaraz
-sprawność fizyczna
-mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
-pracę dwa/trzy razy w tygodniu po około 3h
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-wynagrodzenie za miesiąc od 850 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna