Sprzątanie na terenach służb mundurowych

Blue Arrow Ltd

Luton (Wielka Brytania, Anglia), zagranica

Opis stanowiska pracy

Sprzątanie na terenach należących do wojska i policji.

Praca w drużynach kilkuosobowych.

Wymagania

Chęci do pracy, doświadczenie w sprzątaniu.

Wysoka kultura osobista, aparycja.

Certyficat ACRO, brytyjskie zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy stawkę godzinową 10,5 -12,5 GBP.

Prezentacja firmy

The provision of temporary staff in the UK has become increasingl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
50PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Darmowe zakwaterowanie, posilek w czasie pracy
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis