Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0666

Obowiązki:

Opis stanowiska (podstawowy zakres zadań):

Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania, tj.:
- zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg,
- wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach telefonicznych, urządzeniach
elektrycznych i sprzęcie komputerowym (z wyłączeniem monitorów), z parapetów i
grzejników, obrazów,
- usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, gablotach, drzwiach, lamp,
- mycie, czyszczenie i odkażanie umywalek, brodzików, armatury i urządzeń sanitarnych
w toaletach i łazienkach,
- mycie dozowników do mydła i ręczników oraz luster,
- mycie balustrady schodów, ścian pokrytych glazurą, kabin prysznicowych, drzwi i
ościeżnic oraz okien,
- mycie urządzeń kuchennych i dystrybutora do wody,
- stałe doglądanie i uzupełnianie braków środków sanitarno-higienicznych w toaletach,
łazienkach i kuchni,
- opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych
zbiorczych pojemników,
- wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Umowa o pracę. Wymiar etatu: 0,5.

Zatrudnienie dotyczy Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Kujawsko - Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Zawód:

  • Sprzątaczka biurowa (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: - doświadczenie w zawodzie, - rzetelność, dokładność, - motywacja do pracy, - solidność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, - umiejętność sprawnej organizacji pracy i skutecznego komunikowania się.

Miejsce pracy: Toruńska 28, 85-023 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Oferta powinna zawierać: - życiorys z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej; - list motywacyjny; - kwestionariusz osobowy; - oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) DZ.U.UE.L.2016.119.1; - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności oraz dotychczasowy przebieg pracy zawodowej; - ewentualne referencje. Oferty można składać w terminie do dnia 18 lutego 2019 r. do godz. 15:00. - osobiście w sekretariacie KPCK w Bydgoszczy; plac Kościeleckich 6,1 piętro pok. 8, - listownie na adres: Kujawsko - Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy; 85-033 Bydgoszcz ul. plac Kościeleckich 6 z dopiskiem na kopercie: Nabór na stanowisko sprzątaczki w Warsztacie Terapii Zajęciowej przy KPCK w Bydgoszczy ". O zachowaniu terminu decyduje data wpływu lub data stempla pocztowego w przypadku wysyłki. Informacji w powyższej sprawie udziela Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej - Ewa Cholewińska tel. 519 303 840. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy Działając na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uprzejmie informujemy: 1. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, 85-033 Bydgoszcz, Plac Kościeleckich 6, 2. Informacje o ochronie danych osobowych można uzyskać u Inspektora ochrony danych: e-mail: iod@kpck.pl; 3. Celem zbierania danych j est realizacja zadań pracodawcy związanych z rekrutacją. 4. Nie przewiduje się przekazywania danych innym podmiotom, nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu. 5. Ma Pani/Pan prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia swoich danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, do ich przenoszenia, prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do cofnięcia każdej wyrażonej zgody w każdym czasie z zastrzeżeniem, że cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy przetwarzanie danych naruszałoby przepisy Rozporządzenia.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

Wynagrodzenie brutto: od 1 125 PLN

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy