Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2160

Obowiązki:

- sprzątanie pomieszczeń

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie, praca w zawodzie lub na podobnym stanowisku, bez przeciwskazań w zawodzie, wymagana sprawność fizyczna i ruchowa

Miejsce pracy: Grunwaldzka 41, 85-239 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny 52 322-33-53 w godzinach 07:00 - 15:00 Wymagane dokumenty: - list motywacyjny, - życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej, - kwestionariusz osobowy dal osoby ubiegającej się o zatrudnienie, - kopie świadectw potwierdzających kwalifikacje, uprawnienia, umiejętności, - kopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej, - oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełniane umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, - oświadczenie, że kandydat nie był karany karą dyscyplinarną oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne, - oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, - zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Sprzątaczka prowadzonego przez Branżowa Szkołę I Stopnia nr 6 Specjalną ul. Grunwaldzka 41, 85-239 Bydgoszcz. Jednocześnie oświadczam, że została poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Podstawa prawna: Pkt. 32,pkt. 42, pkt. 43, pkt. 171 preambuły, art. 4, pkt.11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE-Dz.U.UE.L. z 2016 r. nr 119, str. 1

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy