Sprawny handlowiec do dużej firmy z branży budowlanej

Dobra Agencja Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Szczecin

Poszukujemy przedstawiciela handlowego dla dużej firmy z branży budowlanej. Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności oraz znajomości branży budowlanej. Zapewniamy wysokie prowizje, szkolenia, wsparcie i auto służbowe.

Zadania i cele:

  • pozyskiwanie, rozwój i zarządzanie kontaktami z Klientami na terenie województw Zachodniopomorskiego oraz Lubuskiego,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków,
  • nadzór nad kompletacją dostaw, rozliczeń oraz jakości obsługi Klientów,
  • kontrola należności Klientów z udziałem Działu Windykacji,
  • zlecanie i nadzór nad zadaniami logistycznymi w Filii,
  • opracowywanie prostych projektów technologii wykorzystania systemów firmy.

Warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz system prowizyjny,
  • szkolenia rozwojowe,
  • stała praca w międzynarodowej firmie, w zespole zróżnicowanym wiekowo,
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do pakietów sportowych,
  • samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne, idealnie w budownictwie,
  • co najmniej 2. letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w firmie z branży oraz  dobra znajomość rynku inwestycji budowlanych,
  • biegła znajomość pakietu MS Office, znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat.B,
  • swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i znajomość technik negocjacyjnych.