Sprawdzona opieka nad Panią – wyjazd 23.09 do Eislingen

Work Service Express

Eislingen, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: Eislingen
Region:

O nas:

Od 2006 roku delegujemy opiekunki/opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech.
W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki finansowe i socjalne.
Współpracujemy tylko z wiarygodnymi partnerami i rodzinami niemieckimi.

OBOWIĄZKI:
• Pomoc w codziennych czynnościach
• Prowadzenie gospodarstwa domowego

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
• Paraliż
• Inkontynencja
• Nadciśnienie
• Osoba leżąca
• Miła i spokojna

Sprawowanie opieki nad 63 letnią Panią.
Mąż pani bardzo aktywnie uczestniczy w życiu żony- bardzo duże wsparcie w opiece, zawozi żonę na rehabilitację, przenosi żonę na wózek inwalidzki
Wstawanie w nocy nie jest konieczne, opiekę w nocy w 100% przejmuje mąż jeśli jest potrzeba.
Sprzęty pomocnicze - wózek elektryczny, wózek inwalidzki oraz schodołaz

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane referencje

OFERUJEMY:

WYJAZD NA ZASTĘPSTWO 23.09 na około 2 miesiące

• Składki ZUS od 4443 złotych brutto
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE 1670 EURO brutto za miesiąc
• GWARANTUJEMY terminowe wypłacanie wynagrodzenia - do 10 każdego miesiąca (EURO / PLN)
• Zwrot kosztów podróży
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Życzliwe i regularne wsparcie doświadczonych koordynatorów - TELEFON ALARMOWY czynny całą dobę (24/7)
• Możliwość powrotu w to samo miejsce

Warunki socjalne: dom 1-piętrowy, w pokoju Opiekunki TV, dostęp do internetu oraz gwarancja czasu wolnego z możliwością wyjścia.