Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Sprawacz WIG/MAG // Praca w Niemczech

Niemcy, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Roboty spawalnicze metodą WIG MAG,
- Prefabrykacja,
- Spawanie rur,

Oczekiwania:

- Doświadczenie,
- Aktualne certyfikaty spawalnicze,
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Dla osób z możliwością wyjazdu własnym samochodem przewidziany jest dodatek do wynagrodzenia.

Nasza oferta:
- Umowa do końca roku z możliwością przedłużenia nawet na rok,
- Stawka godzinowa 15 euro brutto + dodatek za pełnienie funkcji kierowcy,
- Opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy,
- Wsparcie merytoryczne koordynatora podczas trwania projektu,

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania za pośrednictwem strony,

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis