OTTO Work Force OTTO Work Force

Spedytor

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Dobroszyce

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału naszego Klienta – globalnego lidera w produkcji materiałów POS – OTTO Work Force Polska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPEDYTOR
miejsce pracy: Dobroszyce (pow. oleśnicki)
(nr ref. SL/SP/07/17)

Zadania i odpowiedzialność:

  • Organizacja przewozów międzynarodowych i krajowych
  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami i podwykonawcami firmy
  • Poszerzanie bazy podwykonawców firmy
  • Negocjacje warunków wykonania zleceń z przewoźnikami i klientami
  • Współpraca z działem produkcji (towary przychodzące/wychodzące)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe
  • Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w godzinach pracy
  • Świetną atmosferę

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (spedycja, logistyka)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami cało pojazdowymi i drobnicowymi
  • Znajomość procedur celnych związanych z transportem przesyłek z zagranicy (m.in. z Chin)
  • Znajomość rynku usług spedycyjno-transportowych
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.