Spedytor Morski ze znajomością języka rosyjskiego

Langowski Shipping

Gdynia, pomorskie

LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska, firma z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Od: Langowski Shipping
Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, realizowanie i monitorowanie zleceń spedycji morskiej
  • Prowadzenie ewidencji zleceń w systemie spedycyjnym
  • Budowanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami rosyjskojęzycznymi i podwykonawcami
  • Optymalizacja kosztów logistycznych
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość rynku TSL i procesów spedycyjnych
  • Min. roczne doświadczenie w branży TSL
  • Bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego/ukraińskiego oraz angielskiego
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań
  • Opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych i pakiety sportowe

Oferty opatrzone klauzulą o zezwoleniu na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. RODO przed wysłaniem do nas CV prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej oraz o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera.

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.