Spedytor Międzynarodowy

Plus Kadra Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

• aktywne pośrednictwo pomiędzy oferentami a klientami: organizacja wysyłki, zakup i sprzedaż ładunków, dobór transportu i przewoźnika
• planowanie tras, ustalanie warunków transportu, dobór odpowiednich środków transportu, koordynacja pracy przewoźników i kierowców oraz koordynacja procesów transportowych
• bezpośrednia współpraca z klientami i przewoźnikami: negocjowanie stawek, planowanie tras oraz warunków transportu
• optymalizacja i zarządzanie kosztami transportu, kontrolowanie prawidłowości realizacji transportu (terminy, koszty, jakość usługi)
• kontrolowanie przesyłki w trakcie samego przewozu, sprawdzanie miejsca jej położenia i informowanie o ewentualnych problemach swojego zleceniodawcę
• rozwiązywanie sporów/problemów z przewoźnikami lub klientami
• obsługa giełd transportowych

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze spedycji, znajomość rynku usług przewozowych oraz przepisów prawnych dotyczących transportu
• umiejętności sprzedażowe
• własny portfel kontrahentów i przewoźników
• swobodna komunikacja w języku angielskim
• umiejętność samodzielnego organizowania pracy
• umiejętności analityczne niezbędne do optymalnego planowania i wyceniania usług
• bardzo dobra znajomość międzynarodowego rynku transportowego

Nasz Klient oferuje:

• pracę w trybie home-office
• pracę w firmie działającej na rynku europejskim
• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• stabilne warunki pracy - umowę B2B i wynagrodzenie uzależnione w części od wyników pracy
• atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• firma zabezpiecza narzędzia pracy: telefon, laptop, dostęp do giełd transportowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.