Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku działająca od ponad 147 lat z czego przeszło 13 z bardzo dobrym skutkiem na rynku Polskim. Swoją działalność rozpoczęła jako typowe przedsiębiorstwo transportowe, które w ostatnich latach stało się nowoczesnym operatorem logistycznym i przekształciła się w dynamicznego i kompleksowego operatora usług logistycznych i personalnych o wysokich kompetencjach doradczych i realizacyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Jeżeli:
• interesujesz się szeroko rozumianą logistyką
• znasz dobrze język obcy bądź języki obce
• jesteś dynamiczny, łatwo nawiązujesz kontakty, posiadasz zdolności negocjacyjne, organizacyjne i niczym niepochamowaną chcieć dalszego rozwoju

Dołącz do nas!

Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system premiowy
• Pracę w międzynarodowej firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia)

Wymagania

Chęć podjęcia współpracy, znajomosć języka obcego.

Prezentacja firmy

Grupa Elsen jest międzynarodowym przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców