SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Gliwice, śląskie

Droma s.c.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami (codzienny kontakt telefoniczny, mailowy);

Obsługa i pozyskiwanie klientów;

Nadzór nad dokumentacją spedycyjną;

Prowadzenie Floty na Kat. B+E oraz C+E;

Kontrola stanu zadłużenia obsługiwanych klientów i działania windykacyjne;

Monitorowanie zleceń "od A do Z";

Optymalizacja kosztów.

Nasze wymagania:

Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora międzynarodowego/krajowego min. dwa lata – warunek konieczny;

Dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu;

Umiejętność obsługi giełd transportowych;

Umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientami;

Znajomość języka angielskiego;

Własna baza klientów;

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę;

Niezbędne narzędzia do pracy;

Realny wpływ na działanie Spedycji;

Pracę w młodym dynamicznym zespole;

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

Dodatkowe benefity - karta multisport, ubezpieczenie grupowe.

Wymagania

Zapraszamy do aplikowania

Prężnie rozwijająca się firma z branży produkcji i sprzedaży rolet, bram, osłon... zewnętrznych, znajdująca się na terenie południowej Polski- poszukuje osób do pracy w dziale sprzedaży eksportowej, do obsługi handlowej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Logistyka , Praca Obsługa klienta , Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców