Spedytor międzynarodowy

AZONIK Sp. z o.o.

BIAŁYSTOK, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole oraz w międzynarodowym środowisku.
Praca pełna wyzwań, wraz z niezbędnymi narzędziami do pracy i świetną okazją do rozwoju.
Wysoka podstawa i premia za osiągnięte wyniki.

Twoje zadania:
• niezależne poszukiwanie nowych przewoźników (organizacja pracy z przewoźnikami UE);
• spedycja na terenie UE (dostawa ładunków do magazynów na terenie UE),
• spedycja całopojazdowa w kierunku Europy - WNP,
• sprawna współpraca z magazynami w Europie, przygotowywanie dokumentów na towary;
• rozszerzenie horyzontow pracy firmy dzieki nowym przewoznikom.

Wymagania

• niezbędne jest posiadanie doświadczenia w pracy z podwykonawcami przewozów w międzynarodowym transporcie drogowym;
• znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym;
• ukończone studia wyższe;
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

MIEDZYNARODOWA FIRMA TRANSPORTOWA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 800PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców