Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma transportowa poszukuje doświadczonego spedytora.

Praca stacjonarna w siedzibie firmy – Chociw, koło Rawy Mazowieckiej, woj. Łódzkie.

Pełny etat, możliwość zamieszkania - mieszkanie służbowe.

Umowa o pracę

Poziom stanowiska: specjalista, starszy specjalista

Zakres obowiązków:

  • Praca stacjonarna w naszej firmie: Chociw k. Rawy Mazowieckiej
  • Współpraca z kierowcami, organizowanie załadunków i rozładunków
  • Profesjonalna obsługa klienta spedycyjnego poprzez przyjmowanie i sprawną realizację zleceń transportowych
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie cen, rozliczanie transportu
  • Terminowe i poprawne wprowadzanie zleceń do systemu operacyjnego
  • Obsługa giełd transportowych oraz firmowego systemu transportowego

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora
  • Znajomość giełd transportowych
  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność
  • Gotowość podjęcia pracy na pełny etat, system zmianowy
  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy - Chociw k. Rawy Mazowieckiej

Mile widziane

Znajomość języków obcych

Oferujemy

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy: Chociw k. Rawy Mazowieckiej
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zamieszkania - mieszkanie służbowe

OPIS FIRMY

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą istniejącą na rynku polskim od 2005 roku nagrodzoną Gazelą Biznesu.

Działamy z pasją i zaangażowaniem, kładąc duży nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, optymalizację kosztów oraz uważne słuchanie naszych klientów.

Zarządzamy łańcuchami dostaw dla producentów eksporterów i importerów wymagających specjalistycznych usług transportowo - magazynowych w temperaturze kontrolowanej z gwarancją profesjonalnego serwisu.

Kontakt:

Chętnych prosimy o:

  • przesyłanie zgłoszeń poprzez konto - przycisk aplikowania
  • Możliwa rozmowa telefoniczna na temat warunków pracy od poniedziałku do czwartku w godzinach 14:00-16:00 pod nr. telefonu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą istniejącą na rynku polskim od 20... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - ? / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
mieszkanie służbowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców