Spedytor międzynarodowy drogowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • pozyskiwanie zleceń transportowych
  • zapewnienie odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń Klientów
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego (min. rok) oraz znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość innych języków obcych)
    LUB
    bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego oraz motywacja do zdobycia doświadczenia w branży TSL
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie własnej bazy klientów / przewoźników

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w polskiej firmie o niekorporacyjnej kulturze organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania cennych doświadczeń
  • atrakcyjny system premiowy oraz benefity pozapłacowe
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy - jasno określona ścieżka kariery

Miejsce pracy: Gdynia, Redłowo

Oferta pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials