Spedytor międzynarodowy drogowy

Gdynia, pomorskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • pozyskiwanie zleceń transportowych
  • zapewnienie odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń Klientów
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Spedytora Międzynarodowego (min. rok) oraz znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość innych języków obcych)
    LUB
    bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego oraz motywacja do zdobycia doświadczenia w branży TSL
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane posiadanie własnej bazy klientów / przewoźników

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w polskiej firmie o niekorporacyjnej kulturze organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania cennych doświadczeń
  • atrakcyjny system premiowy oraz benefity pozapłacowe
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy - jasno określona ścieżka kariery

Miejsce pracy: Gdynia, Redłowo

Oferta pracy stałej

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera... swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców