Spedytor krajowy/międzynarodowy

CKM Protrans Sp. z o.o.

Sopot,Gdańsk,Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania :

-doświadczenie min 2 lata w branży TSL

- znajomosc języka obcego (preferowany jęz. niemiecki )

- preferowana własna baza klientów lub przewoźników

- bardzo dobra znajomość zagadnień spedycji drogowej

- znajomość reguł handlowych obowiązujących w transporcie

- umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientem

- umiejętność pracy pod presją czasu

- mile widziane wykształcenie kierunkowe

Obowiązki:

- organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej

- negocjacje warunków zleceń transportowych

- utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami i podwykonawcami

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie

- umowa o pracę na pełen etat

- konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa, plus atrakcyjny system premiowania)

- nowoczesne narzędzia pracy

Wymagania

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz List Motywacyjny

W temacie wiadomości prosimy wpisać „ Spedytor"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U.
Nr133, poz. 883) ”

Prezentacja firmy

Firma CKM-PROTRANS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jest operatorem logist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta