SPEDYTOR/KOORDYNATOR MAGAZYNU- praca w Łodzi(Widzew)

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service od wielu lat pomaga pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwia pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta, będącego liderem w branży logistycznej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Spedytor

Wymagamy:
  • Wykształcenie co najmniej  średnie  (mile widziane wyższe kierunkowe: transport, logistyka)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Spedytora

Zakres zadań na stanowisku:
  • kontrola stanów magazynowych
  • kontakt z dostawcami i kierowcami
  • obsługa i kontakt z klientami
  • prowadzenie dokumentacji

Pracując z nami zyskasz:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • awanas w strukturach firmy

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.