Spedytor drogowy

Logart

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Kompleksowa obsługa zleceń transportowych międzynarodowych i krajowych
• Budowanie zespołu spedycji drogowej
• Nadzór nad rentownością realizowanych zleceń
• Dbanie o właściwy dobór kontrahentów, wysoką jakość usług i terminowość dostaw
• Aktywny udział w poszerzaniu bazy klientów i przewoźników
• Współpraca z działem handlowym i oddziałami operacyjnymi firmy
• Czynności administracyjne

Wymagania

• Znajomość branży TSL oraz doświadczenie w transportach FTL
• Mile widziane doświadczenie w zakresie koordynacji pracy zespołu
• Znajomość rynku przewoźników i klientów
• Bardzo dobra organizacji pracy i samodzielność
• Umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców