Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,

dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

inspirujemy działania - otwieramy możliwości - poszerzamy horyzonty

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko

Spedytor drogowy międzynarodowy

Nr ref. 48/06/2020

Miejsce pracy: Gdynia

Jeśli posiadasz min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, aplikuj już dzisiaj.

Zagwarantujemy Ci:

• Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na start

• Atrakcyjne stałe warunki finansowe + premie uzależnione od Twojej pracy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji

• Partnerskie podejście w relacji pracodawca - pracownik

Twoje główne zadania opierać się będą na:

• Przyjmowaniu i sprawnej realizacji zleceń spedycyjnych

• Planowaniu usług transportowych na obszarze międzynarodowym

• Negocjacji stawek i ustalaniu warunków transportu z przewoźnikami i Klientami

• Utrzymywaniu i rozwoju relacji z Klientami i przewoźnikami

• Rozliczaniu usług transportowych

• Prowadzeniu dokumentacji transportowej i koordynowanie przepływu komunikacji

Szukamy Spedytora

• Który zna się na swojej pracy i wykonuje ją z entuzjazmem i zaangażowaniem

• Który bez problemów komunikuje się w języku angielskim

• Który jest dobrym negocjatorem

• Który wie jak planować czas pracy

• Który jest otwarty, komunikatywny i nie ma problemy z nawiązywaniem kontaktów

• Który lubi pracować w zespole

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Doświadczenie w pracy spedytora – min. 3 lata
• Znajomość programów spedycyjnych
• Znajomość oprogramowania MS Office
• Prawo jazdy kat. B – mile widziane
• Samodzielność, rzetelność, dokładność

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców