Spedytor drogowy międzynarodowy

Perfect Consulting

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching

- ponad 20 lat doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego, dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i rozwoju osobistego.

Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo

Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Twoje główne zadania będą polegać na:

• Przyjmowanie i sprawna realizacja zleceń spedycyjnych

• Planowanie usług transportowych na obszarze międzynarodowym

• Negocjacja stawek i ustalanie warunków transportu z przewoźnikami i Klientami

• Utrzymywanie i rozwój relacji z Klientami i przewoźnikami

• Rozliczanie usług transportowych

• Prowadzenie dokumentacji transportowej i koordynowanie przepływu komunikacji

W zamian za Twoją pracę zaoferujemy Ci

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Cotygodniowe zajęcia z języka hiszpańskiego

• Niezbędne narzędzia do pracy

• Przyjemne miejsce i warunki pracy w dynamicznym, młodym zespole

• Siedziba firmy w centrum Gdyni

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe (TSL) - mile widziane
• Znajomość programów spedycyjnych
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Znajomość MS Office
• Umiejętność pracy w zespole
• Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców