Spedytor drogowy międzynarodowy

Perfect Consulting

Gdynia, 81-336, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Twoje główne zadania będą polegać na:

  • Przyjmowanie i sprawna realizacja zleceń spedycyjnych
  • Planowanie usług transportowych na obszarze międzynarodowym
  • Negocjacja stawek i ustalanie warunków transportu z przewoźnikami i Klientami
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z Klientami i przewoźnikami
  • Rozliczanie usług transportowych
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej i koordynowanie przepływu komunikacji

W zamian za Twoją pracę zaoferujemy Ci

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Cotygodniowe zajęcia z języka hiszpańskiego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjemne miejsce i warunki pracy w dynamicznym, młodym zespole
  • Siedziba firmy w centrum Gdyni

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (TSL)
  • Znajomość programów spedycyjnych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców