Specjalisty ds. zarządzania transportem

Gi Group Poland S.A.

Jawor, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Jawor
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola transportu inbound
  • freight clearing – wyjaśnianie odchyleń faktur transportowych
  • ścisła współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczania faktur transportowych
  • monitorowanie i proces poprawy jakości danych na platformie IBL (VDA4913& VDA4921), REKLA Tool
  • kontrola prawidłowości przeprowadzonych transportów
  • monitorowanie i kontakt z usługodawcą magazynu konsolidacyjnego Cross Dock
  • współpraca ze spedycjami
  • organizacja transportów specjalnych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wyksztalcenia średniego lub wyższego - preferowany kierunek z zapleczem logistycznym, zarządzanie projektami
  • mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki np. dyspozycja, planowanie, transport management etc.
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • obsługi komputera: SAP, Excel, Outlook, Powerpoint
  • dyspozycyjności na wyjazdy służbowe

CO OFERUJEMY?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • Premie frekwencyjne oraz jakościowe,
  • Korzystanie z pakietu benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego u producenta samochodów marki premium.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy