Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie procesu ofertowania,
  • Analizę zebranych ofert,
  • Negocjowanie cen i warunków dostaw,
  • Negocjowanie kontraktów długoterminowych,
  • Sporządzanie zamówień zakupu materiałów bezpośrednio produkcyjnych i nieprodukcyjnych, części, maszyn i usług zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym,
  • Zarzadzanie zakupami komponentów bezpośrednio produkcyjnych będących w produkcji seryjnej,
  • Ciągłe poszukiwanie nowych źródeł dostaw,
  • Prowadzenie i uaktualnianie bazy zakupowej w SAP oraz innych systemów informatycznych,
  • Wybór dostawców komponentów produkcyjnych i nieprodukcyjnych oraz materiałów pomocniczych,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami krajowymi i zagranicznymi.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne będzie dodatkowym atutem,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. zakupów w międzynarodowej firmie produkcyjnej (preferowane w branży motoryzacyjnej),
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość, elastyczność, samodzielność, szybkość podejmowania decyzji, dyspozycyjność,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Biegła obsługa komputera w tym Excel, Power Point, Outlook,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny m.in: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • Styczność z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

Prezentacja firmy

BorgWarner Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria