Specjalisty ds. danych podstawowych (Master Data Specialist)

KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania

  • Udział w projekcie budowy struktur zarządzających danymi podstawowymi i ich zmianą,
  • Budowanie narzędzi zarządzania danymi podstawowymi,
  • Opracowanie procedur zarządzania danymi
  • Zarządzanie danymi produktowymi (wyrobami, towarami, surowcami, półproduktami) w systemach informatycznych grupy kapitałowej i ich zmianą,
  • Dbanie o poprawność i spójność danych poprzez ciągłą ich aktualizację i weryfikację potrzeb w organizacji,
  • Współpraca z Działem Zapewnienia Jakości i Działem Zakupów w zakresie opracowywania norm jakościowych dla produktów, towarów i surowców,
  • Współpraca z pozostałymi działami grupy kapitałowej w zarządzaniu danymi, takimi jak: dostawcy, klienci, cenniki, struktura organizacyjna, obiekty kontrolingowe itp.,
  • Szkolenie powiązanych jednostek organizacyjnych w zakresie zarządzania danymi i zmianą,

Wymagania
  • Doskonała dbałość o szczegóły
  • Nastawieniem na dążenie do celu i poszukiwanie realnych, praktycznych i możliwych do wdrożenia rozwiązań
  • Znajomość zasad funkcjonowania poszczególnych działów przedsiębiorstw o profilu produkcyjno - dystrybucyjnym
  • Doświadczenie w pracy z danymi podstawowymi i procesem zmiany,
  • Ogólna znajomość zagadnień związanych z Product Management,
  • Pozytywne nastawienie do pracy, umiejętności współpracy z innymi zespołami i budowania relacji opartych na profesjonalizmie,
  • Umiejętnością poszukiwania przyczyn problemów i rozwiązywaniem ich od podstaw, przy współpracy z innymi komórkami przedsiębiorstwa
  • Bardzo dobra znajomość Excel i praktyczna umiejętność pracy na dużych zestawach danych
  • Znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętnościami komunikacyjnymi, w tym również w języku angielskim.

Oferujemy
  • Interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności
  • Benefity pozapłacowe, dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego