Specjalistka / Specjalista ds. obsługi warsztatu - praca biurowa

Adecco Poland Sp. z o.o.

Garbów, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Garbów
Obowiązki:
  • Praca przy komputerze, głownie w Excellu,
  • Tworzenie zestawień i raportów dotyczących asortymentu,
  • Wprowadzanie danych do komputera, wykonywanie obliczeń,
  • Kontakt z przełożonymi w języku polskim oraz angielskim.

Wymagania:
  • Dobra znajomość Pakietu Office, szczególnie Excella,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1),
  • Możliwość dojazdu do Garbowa - praca jest w godzinach 8-17,
  • Zainteresowanie podjęciem pracy na okres minimum 12 miesięcy.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (2600 - 2800 PLN/mies. BRT)
  • wdrożenie w wykonywane obowiązki,
  • pracę w dużej Firmie,
  • możliwość korzystania z benefitów Adecco (karty sportowe, bony rabatowe, ubezpieczenie grupowe itp.)
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Poleć nasze oferty znajomym!

Numer referencyjny: OBW/03/LUB/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.