SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Zachodnie Centrum Medyczne

Krosno Odrzańskie, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0146

Obowiązki:

1. Przyjmowanie zapotrzebowań i wniosków o wszczęcie postępowania, składanych przez poszczególne komórki organizacyjne;
2. Określanie trybu realizacji zamówień zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych, zwanej na potrzeby Regulaminu ustawa Pzp;
3. Przeprowadzanie procedur realizacji zamówień z wyłączeniem przepisów ustawy Pzp;
4. Przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych na dostawy i roboty budowlane, zgodnie z ustawą Pzp, w trybach określonych w/w ustawą;
5. Prowadzenie Rejestru zamowień publicznych, obejmującego wszystkie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybach przewidzianych ustawa Pzp;
6. Prowadzenie Rejestru zamówień, obejmującego zamówienia realizowane z wyłączeniem stosowania ustawy pzp;
7.Przygotowywanie i przekazanie rocznego sprawozdania z udzielonych zamówień do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych;
8. Współpraca z kierownikami komórek organizacyjnych w zakresie realizacji zapotrzebowań na podstawie zawartych umów o zamówienie publiczne;
9. Współpraca przy opracowywaniu planów zakupów towarów, uslug i robót budowlanych przez jednostki organizacyjne;
10. Prowadzenie rejestru umów z kontrahentami dotyczących zakupów, usług i robót budowlanych;
11. Opiniowanie umów tworzonych przez inne jednostki organizacyjne w odniesieniu do przepisów ustawy Pzp;
12. Prowadzenie niezbędnej korespondencji z kontrahentami i jednostkami organizacyjnymi;
13. Organizowanie konkursów ofert na udzielanie świadczeń medycznych ich dokumentowanie;

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;dobra obsługa komputera oraz Programu Office;

Miejsce pracy: PIASTÓW 3, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy