Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0438

Obowiązki:

1. Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji zamówień publicznych, udział w pracach komisji:
a) przygotowanie dokumentacji zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi w szkole zarządzeniami i przepisami ustawy prawo zamówień publicznych, między innymi: SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia), formularzy ofertowych, projektów umów oraz pozostałych dokumentów niezbędnych w pracach komisji przetargowej;
b) prowadzenie rejestru umów na Platformie Zamówień Publicznych.
2. Obsługa prawna jednostki, w tym:
a) opracowywanie i uzgadnianie projektów aktów prawnych, projektów zarządzeń, opinii, odpowiedzi za zapytania w trybie informacji publicznej,
b) sporządzanie opinii prawnych oraz wyjaśnień odnośnie stosowania przepisów prawa na potrzeby dyrektora szkoły,
c) pomoc merytoryczna (udzielanie porad i konsultacji prawnych) w zakresie przygotowywanych przez pracowników służbowych dokumentów i korespondencji.

Godziny pracy do ustalenia.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja lub ekonomia

Pozostałe wymagania:

  • Poziom wykształcenia:wykształcenie wyższe odpowiedniej specjalności umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku. Kierunek/specjalizacja: administracja/ekonomiaDoświadczenie zawodowe: staż pracy 2 lata.Umiejętność obsługi komputera (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny) oraz urządzeń biurowych.

Miejsce pracy: Kościuszki 70, 10-553 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: stanowisko urzędnicze,podlega procedurze naboru,szczegóły: https://sp2olsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/31063_nabor-na-stanowisko-specjalisty.html

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy