SPECJALISTA ZESPOŁU WSPARCIA IT

PREBYTES

Leżajsk, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą informatyczną działającą na rynku polskim i zagranicznym od 10 lat. Realizujemy wiele ciekawych i ambitnych projektów. Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla klientów biznesowych, równocześnie będąc dla nich wsparciem w zakresie świadczonych usług. Tworzymy nowe, unikatowe produkty, dedykowane wyłącznie naszym partnerom. Inwestujemy w potencjał, wiedzę i pasję ludzi.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • ma wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • bardzo dobrze zna sieci komputerowe i protokół TCP/IP
  • bardzo dobrze zna systemy operacyjne Linux oraz Windows
  • dysponuje podstawową znajomością JavaScript, PHP, HTML5 / CSS3 / SQL
  • interesuje się cyberbezpieczeństwem
  • potrafi odnaleźć potrzebne informacje w Google
  • posiada wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • zna język angielski w stopniu komunikatywnym, pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznej
  • potrafi pracować w zespole oraz lubi realizować indywidualne zadania
  • wyróżnia się dobrą organizacją własnej pracy
  • chce rozwijać się w branży IT

Proponujemy Ci pracę, która polega na:

  • reagowaniu oraz analizie incydentów naruszenia cyberbezpieczeństwa
  • wyszukiwaniu nowych cyberzagrożeń
  • monitorowaniu systemów informujących o zdarzeniach w sieci
  • tworzeniu procedur postępowania w przypadku wykrycia określonych zdarzeń
  • redagowaniu krótkich informacji z wykonanej pracy zespołu
  • pomocy w codziennym wsparciu i obsłudze klientów
  • tworzeniu krótkich informacji podsumowujących pracę

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • bezpłatne profesjonalne szkolenia
  • nowoczesne środowisko pracy
  • przyjemną, zespołową atmosferę pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obszarze IT
  • dostęp do najnowszych technologii i gadżetów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą informatyczną działającą na rynku polskim i zagranicznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Hardware / Information Systems