Specjalista Zautomatyzowanej Linii Produkcyjnej

MasterHR

Pyrzyce, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Pyrzyce

Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji,
  • Kierowanie zespołem operatorów,
  • Ustawianie maszyn i zwalnianie produkcji seryjnej,
  • Usuwanie drobnych usterek (zacięcia, reset maszyny, zła pozycja detalu oraz innych),
  • Udoskonalanie organizacji pracy w podległych obszarach.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanik, elektromechanik, elektrotechnik lub pokrewne),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość język angielskiego w stopniu podstawowym w mowie i piśmie,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Gotowość do nadzoru nad kilkuosobową grupą - mile widziane doświadczenie,
  • Umiejętność stosowania narzędzi pomiarowych,
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Dofinansowanie szkoleń, studiów oraz nauki języka obcego,
  • Fundusz socjalny, wyjścia integracyjne oraz spotkania świąteczne,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy,
  • Możliwość współpracy z jednymi z najlepszych fachowców w branży o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.