Specjalista zapewnienia jakości

HRK S.A.

Zielona góra, lubuskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest producent i przetwórca produktów z włókien szklanych, metali i wełny stalowej dla branży motoryzacyjnej z województwa lubuskiego.

Obecnie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Specjalista zapewnienia jakościMiejsce pracy: Zielona góra

Zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji PPAP oraz IMDS,
  • Zatwierdzanie i kontrola wzorcowych wyrobów,
  • Czynne uczestnictwo we wdrażaniu nowych wyrobów w oparciu o APQP,
  • Nadzór nad urządzeniami kontrolno-pomiarowymi,
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów i części prototypowych,
  • Monitorowanie, koordynowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością,
  • Współpraca z kluczowymi dostawcami oraz klientami,
  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej FMEA, Control Plan, Instrukcje Kontroli.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w dziale jakości w przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży automotive,
  • Znajomość metod i narzędzi zarządzania jakością,
  • Zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego w godzinach pracy,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Pakiet ubezpieczenia grupowego,
  • Opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.