Oferta wyróżniona

Specjalista Zapewnienia Jakości Dostaw

Starachowice, świętokrzyskie

MAN BUS Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania osoby zatrudnionej na stanowisku:

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych u dostawców
  • Planowanie i monitorowanie długoterminowej współpracy z dostawcami, w tym wizyty dostawców i przeglądy jakości
  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych inicjatywach jakościowych (np. audyty klienta, ofensywy jakościowe), planowanie i przeprowadzanie audytów i kontroli procesów u dostawców
  • Udział w wypełnianiu ustaleń i warunków umów z dostawcą
  • Raportowanie i ocena wydajności dostawców oraz podejmowanie działań w przypadku wykrycia odchyleń (ppm, koszty ...)
  • Monitorowanie działań naprawczych u dostawców
  • Zarządzanie reklamacjami w przypadku eskalacji po stronie dostawcy
  • Wsparcie pracowników oraz stanowisk pracy związanych z zapewnieniem jakości w obszarze zakupów i w całym zakładzie
  • Ocena jakości w ramach selekcji dostawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  •  Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego / warunek konieczny / znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenia we współpracy z dostawcami
  • Praktycznej znajomości metod i stosowania narzędzi planowania jakości (min.: (FMEA, SPC, 8D-Report)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem
  • Dobrej znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
  • Samodzielności i odpowiedzialności
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Koncern MAN Truck & Bus to jeden z międzynarodowych liderów w dziedzinie produkcji... pojazdów użytkowych i rozwiązań transportowych. Nasza oferta sięga od pojazdów ciężarowych poprzez autobusy miejskie, dalekobieżne i turystyczne (kompletne autobusy oraz podwozia), aż po usługi serwisowe, wsparcie i finansowanie w związku z eksploatacją pojazdów MAN. Ponadto firma MAN oferuje silniki wysokoprężne i gazowe do zastosowań drogowych i terenowych.

Firma MAN Bus jest obecna na polskim rynku od ponad 15 lat. Zajmujemy się produkcją niskopodłogowych autobusów miejskich z napędem konwencjonalnym, hybrydowym oraz na gaz ziemny, które spełniają oczekiwania Klientów w niemal wszystkich zakątkach świata. W fabrykach na terenie Poznania i Starachowic zatrudniamy blisko 3 000 wykwalifikowanych pracowników.

Niezawodność, innowacyjność, dynamika i otwartość, oto nasze wartości, które od zawsze cechowały ludzi pracujących w firmie MAN. Stanowią one podstawę naszego dotychczasowego sukcesu i jego gwarancję na przyszłość.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Kontrola jakości , Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Biuro / Dokumentacja