Specjalista wsparcia księgowości - język francuski

SALES HR

31-481 Kraków, małopolskie

SALES HR

Miejsce pracy: 31-481 Kraków

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja poszerzająca swój zespół finansowy z językiem francuskim.

Zakres obowiązków

  • ·         codzienne wsparcie dla zespołu księgowego i kontrolingowego
  • ·         wsparcie i utrzymanie narzędzi wspomagających ich pracę
  • ·         wsparcie raportowania Business Inteligence
  • ·         testowanie nowych rozwiązań opracowanych przez zespoły techniczne

Poszukiwane kompetencje

  • ·         bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min B2) oraz angielskiego (B2)
  • ·         minimum pół roku doświadczenia w obszarze finansów lub księgowości
  • ·         bardzo dobra znajomość Excela
  • ·         dobre umiejętności analityczne
  • ·         nastawienie na rozwiązywanie problemów

Oferujemy

  • ·         wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia
  • ·         dodatkowy bonus za znajomość języka w zależności od poziomu
  • ·         możliwość pracy hybrydowej
  • ·         niezbędne narzędzia pracy
  • ·         po okresie próbnym możliwość umowy na czas nieokreślony
  • ·         bardzo bogaty pakiet benefitów : ubezpieczenie medyczne, na życie, dostęp do audiobooków, parking dla rowerów
  • ·         świetną lokalizację w centrum miasta
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".