Specjalista w obszarze obsługi klienta z językiem angielskim

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, w ramach międzynarodowych operacji biznesowych, poszukujemy komunikatywnych i zaangażowanych osób na stanowisko związane z obsługą klienta oraz zarządzaniem zamówieniami.

Informacje o kliencie

Centrum Biznesowe we Wrocławiu wspiera jednostki europejskie, dbając o najlepszą jakość procesów.

Opis stanowiska

  • Kontakt z klientami i dostawcami oraz dbałość o najlepszą jakość procesu zamówień
  • Dbałość o dobre relacje z klientami
  • Wyjaśnianie zapytań klienta oraz kontrolowanie wszelkich niezgodności
  • Wprowadzanie zamówień do systemu i zarządzanie danymi
  • Wiele różnorodnych obowiązków związanych z kompleksowym wsparciem klienta

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie we współpracy z klientem
  • Doświadczenie z sektora produkcyjnego mile widziane
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Płynna znajomość języka angielskie (znajomość języków francuskiego, niemieckiego, innych będzie atutem)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Międzynarodowe środowisko i możliwość współpracy z zagranicznymi klientami
  • Klarowna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Dodatkowe benefity (karta sportowa, pakiet medyczny)
  • Wiele szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page