SPECJALISTA W DZIALE ZAKUPÓW

2x3 S.A.

Krzęcin, k., Choszczno, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • składanie zamówień u dostawców
  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji zakupowej
  • współpraca z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi
  • poszukiwanie oraz analiza nowych dostawców z określonej kategorii produktów
  • wysyłanie zapytań ofertowych
  • współpraca z działami: produkcji, logistyki, obsługi klienta oraz księgowości

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego (w stopniu podstawowym)
  • obsługa komputera
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dokładność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy z systemem MRP/ERP

Oferujemy:

  • zapewniamy wdrożenia i szkolenia wewnętrzne
  • zapewniamy dojazd autobusem firmowym z Choszczna
  • premie uznaniowe i dodatki świąteczne
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Firma 2x3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się proje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Praca na magazynie