Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu (Elektryka lub Mechanika)

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Jeśli jesteś świeżo upieczonym abslowentem i interesuje Cię świat biznesu
oraz nowoczesnych technologii, to zapraszamy Cię do nas!

Dla naszego klienta, firmy z branży stalowej o globalnym zasięgu, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Zabezpieczenie sprawności maszyn i urządzeń od strony elektrycznej lub mechanicznej, działania eliminujące postoje nieplanowane
  • Analiza przyczyn powstawania usterek oraz awarii i podejmowanie działań w celu ich eliminacji
  • Udział w projektach inwestycyjnych z zakresu elektryki lub mechaniki
  • Współpraca z pracownikami zespołu technicznego oraz innych komórek organizacyjnych zakładu
  • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi przy inwestycjach oraz usuwaniu poważnych awarii i usterek
  • Wdrażanie metodologii TPM oraz WCM

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Elektrotechnika, Elektryka, AKPiA lub z zakresu Mechaniki
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu w obszarze Elektrycznym lub Mechanicznym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Korzyści:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Jednozmianowy system pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie posiłków, firmowego przedszkola, nauki)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.