Specjalista w Dziale Nowych Obszarów Biznesowych

Energoprojekt - Katowice S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:
• monitoring i analiza sytuacji biznesowej podmiotów wchodzących w skład Grupy EPK
• przygotowywanie i analiza realizacji umów zawieranych między spółkami Grupy EPK
• udział projektach rozwojowych, w tym w procesach M&A
• współpraca przy tworzeniu i analizie strategii i biznes planów podmiotów Grupy EPK
• bieżąca obsługa administracyjna, w tym przygotowywanie dokumentów, prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej, sporządzanie raportów, itp.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• student/studentka ostatniego roku / absolwent kierunku prawo, administracja lub ekonomia
• dobra znajomość pakietu MS Office
• podstawowa znajomość prawa handlowego i gospodarczego w zakresie działalności spółek
• zdolność do wnikliwej analizy informacji oraz formułowania wniosków
• samodzielność, rzetelność oraz zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań
• dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych firm projektowo-inżynierskich w Europie. <... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta