Specjalista w Dziale Marketingu z językiem niemieckim

Artgeist Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Artgeist Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy:

  • tłumaczenia tekstów informacyjnych, reklamowych i marketingowych z j. polskiego na j. niemiecki;
  • content marketing: tworzenie ciekawych, przykuwających uwagę tekstów w języku niemieckim na potrzeby e-commerce;
  • tłumaczenie i współtworzenie tekstów na potrzeby firmowego bloga oraz mediów społecznościowych;
  • analiza konkurencji i trendów w ramach niemieckiego obszaru językowego;
  • współpraca przy różnorodnych projektach internetowych (research, testowanie nowych funkcjonalność)

Wymagania:

  • biegle znasz język niemiecki w mowie i w piśmie (warunek konieczny!)
  • tłumaczenia nie sprawiają C i problemów (nie musisz być absolwentem filologii, ale doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych będzie dużym atutem)
  • lubisz bawić się językiem, masz "lekkie pióro", a Twój styl pisania jest tak interesujący, że teksty Twojego autorstwa aż chce się czytać;
  • obsługa komputera to dla Ciebie codzienność, a niemieckojęzyczny Internet znasz jak własną kieszeń;
  • jesteś nastawiony/a na rozwój i zdobywanie wiedzy

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zgranym, kreatywnym zespole;
  • własne biurko w przestronnym, jasnym biurze oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego i udziału w ciekawych projektach z zakresu ecommerce;
  • motywujące wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom oraz możliwość wyboru najdogodniejszej formy zatrudnienia;
  • kartę na zajęcia sportowe by skutecznie naładować akumulatory po pracy :)
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego;
  • atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy;
  • 50% rabatu na pyszne słodkości w Balduno Manufaktura