SPECJALISTA W DZIALE INWESTYCJI W POWIATOWEJ SŁUŻBIE DROGOWEJ W OLSZTYNIE

Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1990

Obowiązki:

Wykonywanie zadań wynikających z funkcji zarządcy drogi zgodnie z ustawą o drogach
publicznych, o których mowa w art. 20 ustawy, w zakresie związanym z planowaniem oraz
z przeprowadzaniem inwestycji,
2. Nadzór nad opracowaniem dokumentacji projektowej dróg powiatowych.
3. Koordynacja prac związanych z przebudową dróg powiatowych, w szczególności realizowanych
w ramach zadań dofinansowanych z funduszy zewnętrznych (Unijnych, Rządowych).
4. Prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem wniosków o dofinansowanie inwestycji ze środków zewnętrznych, w tym unijnych, jak również prowadzenie całości spraw dotyczących wniosku od przygotowania, poprzez wypełnienie, realizację oraz zakończenie i rozliczenie
wniosku i inwestycji.
5. Współudział w opracowywaniu dokumentacji przetar gowej na roboty budowlano-drogowe oraz dokumentacji w zakresie prowadzonych spraw.
6. Prowadzenie całości spraw związanych z opracowaniem dokumentacji dla zadań
inwestycyjnych dróg powiatowych administrowanych przez PSD w Olsztynie.
7. Przygotowanie szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia publicznego, załączników technicznych oraz wyceny jego wartości. Przygotowanie wniosków zgodnie z obowiązującym regulaminem udzielania zamówień publicznych w PSD.
8. Przygotowanie specyfikacji wykonania i odbioru robót, kosztorysów inwestorskich dla potrzeb zleconych robót drogowych.
9. Nadzór nad opracowaniem projektu budowlanego przez wykonawców zewnętrznych .
10. Współudział przy wyborze inspektora nadzoru.
11. Pełnienie nadzoru ze strony Zamawiającego oraz dokonywanie odbioru robót i usług zleconych przez PSD w Olsztynie.
12 . Udział w odbiorach robót drogowych prowadzonych na drogach powiatowych wraz ze sporządzeniem stosownych protokołów.
13. Organizowanie przeglądów gwarancyjnych i odbiorów pogwarancyjnych wraz ze sporządzeniem stosownych protokołów wynikających z zawartych umów.
14. Współudział w rozwiązywaniu problemów związanych z drogam i powiatowymi
administrowanymi przez PSD w Olsztynie, zgłaszanych przez mieszkańców gmin powiatu oraz innych użytkowników. Prowadzenie w tym zakresie korespondencji.
15. Współudział w przygotowywaniu projektów porozumień i umów, w tym umów w zakresie udzielania dotacji innym jednostkom samorządu terytorialnego zawieranych pomiędzy
Powiatem Olsztyńskim, a gminami w zakresie inwestycji dro gowych.
16. Prowadzenie dokumentacji w zakresie przygotowania, realizacji, rozliczenia aż do całkowitego wypełnienia obowiązków wynikających z zawartych umów dotyczących prowadzonych
inwestycji i umów o dofinansowanie. Rozliczanie poniesionych nakładów inwestycyjnych na efekty majątkowe, sprawdzanie pod względem merytorycznym faktur.
17. Sporządzanie sprawozdań rzeczowo-finansowych dotyczących inwestycji drogowych .
18. Merytoryczny udział w rozliczaniu dotacji.
19. Współpraca przy sprawdzaniu dokumentacji projektowej na roboty drogowe , wykonywane przez wykonawców zewnętrznych, pod względem jej kompletności i zgodności z
obowiązującymi przepisami oraz zawartymi umowami.
20. Udział w komisjach powoływanych przez Dyrektora PSD.
21. Udział w sporządzaniu planów udzielania zamówień publicznych.
22 . Zastępstwo za pracownika działu podczas jego nieobecności
Godziny pracy 7-15
Szczegóły oferty na stronie: https://psd.olsztyn.pl/system/obj/604_Ogloszenie_o_naborze_DO.110.5.2022.pdf

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, budowlane

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne :1. wykształcenie wyższe o profilu: budownictwo, drogownictwo, geodezyjne lub pokrewne2. co najmniej 2 letni staż pracy,3. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,4. posiadanie obywatelstwa polskiego z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych,5. kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,6. nieposzlakowana opinia,

Miejsce pracy: Cementowa 3, 10-429 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Szczegóły oferty na stronie: https://psd.olsztyn.pl/system/obj/604_Ogloszenie_o_naborze_DO.110.5.2022.pdf

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy