Specjalista w dziale handlowym z jęz. niemieckim

Gi Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Masz doświadczenie w pracy w dziale handlowym? A może poszukujesz nowych wyzwań zawodowych i zastanawiasz się nad rozpoczęciem kariery w dziale sprzedaży? Ta oferta jest dla Ciebie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa stałych klientów firmy- kontakt mailowy, telefoniczny
  • Wsparcie w działaniach handlowców terenowych i współpraca z zespołem serwisantów
  • Sporządzanie ofert, zestawień oraz raportów
  • Stała współpraca z działem technicznym oraz fabryką w Niemczech
  • Sprawdzanie cenników i analiza zapytań klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej
  • Kompletowanie dokumentów do wysyłki

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość MS Office
  • Doświadczenie w obsłudze sytemu ERP
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole

NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia kwartalna
  • Dopłata do prywatnej opieki medycznej dla całej rodziny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.