Specjalista - Trener ds. ochrony danych osobowych

Biuro Prawne Stanisławscy s.c.

91-357 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Specjalisty/Trenera ds. ochrony danych osobowych

do którego obowiązków będzie należało:

  • przeprowadzanie szkoleń oraz kursów z zakresu ochrony danych osobowych na różnych poziomach zaawansowania w dwóch różnych formułach - szkolenia otwartego i zamkniętego
  • przygotowywanie prezentacji, opracowywanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego w ramach konsultacji po szkoleniu
  • analizowanie potrzeb szkoleniowych i dopasowanie formy, treści i technik przekazu do grupy docelowej
  • raportowanie realizacji przeprowadzonych szkoleń
  • dbanie o wizerunek firmy i wypracowane standardy w trakcie prowadzonych szkoleń i w kontaktach z kursantami

Wymagania

  • wykształcenia wyższego
  • biegłej, praktycznej znajomości przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (UODO i RODO, aktów wykonawczych, innych branżowych przepisów prawa, orzeczeń sądów i GIODO w zakresie ochrony danych osobowych) – wymóg konieczny
  • doświadczenia zawodowego w obszarze ochrony danych osobowych i/lub bezpieczeństwa informacji (minimum 1 rok)
  • umiejętności oraz doświadczenia w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń (wewnętrznych i/lub zewnętrznych)
  • znajomości metodologii prowadzenia szkoleń
  • umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z obszaru ochrony danych osobowych
    wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych

Prezentacja firmy

Działamy w zakresie szkoleń od 25 lat.<br/><br/>Biuro Prawne Stan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura