SPECJALISTA/TKA DS. PROJEKTU SPOŁECZNEGO EFS

DEINDE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1510

Obowiązki:

Zakres obowiązków:
Udział w realizacji projektu edukacyjnego współfinansowanego przez UE z EFS, w tym:
- udział w rekrutacji i selekcji uczestników projektu (30 osób), udział w rozmowach rekrutacyjnych do projektu i w rozmowach rekrutacyjnych na staże,
- nawiązywanie kontaktów z pracodawcami celem pozyskania miejsc stażowych dla 30 uczestników/czek projektu (osoby z niepełnosprawnościami: stopień lekki i umiarkowany),
- prowadzenie indywidualnych spotkań z uczestnikami/czkami – informowanie o rynku prac, przygotowywanie do rozmów rekrutacyjnych na staże, przedstawienia ofert stażu, umawianie na spotkania z pracodawcami, dokumentowanie staży, motywowanie i bieżąca pomoc uczestniczkom/czkom podczas staży,
- organizacja miejsc stażowych oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem staży.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacji
  • obsługa komputera i internetu

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Zawód:

  • Koordynator projektów unijnych

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Min 2 lata doświadczenia w pracy w instytucji prowadzącej szkolenia i/lub pośrednictwo pracy i/lub poradnictwo zawodowe.Doświadczenie w realizacji usług (szkoleń, doradztwa, innych) kierowanych m.in. do osób z niepełnosprawnościami.Odpowiedzialność i umiejętność organizacji własnej pracy.Możliwość pracy w równoważnym systemie czasu pracy (np. 9 godzin/dzień, kolejnego dnia: 7 godz.).

Miejsce pracy: 20-224 Lublin -, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy