Specjalista/-tka ds. administracyjno-biurowo-rozliczeniowych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy

Numer ref. SAB/010/MKO

Zadania

  • Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z potencjalnymi najemcami nieruchomości
  • Sporządzanie umów handlowych
  • Zarządzanie korespondencją firmową
  • Planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego
  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych
  • Organizowanie spotkań i podróży służbowych
  • Wsparcie Kierownictwa oddziału w codziennych obowiązkach

Oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie na terenie Tychów
  • Praca w znanej i dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy związanej z rynkiem nieruchomości
  • Doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych, doświadczenie na stanowisku sekretarki będzie dodatkowym atutem
  • Profesjonalizm, wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials