Specjalista / Technik ds. Jakości (pomiarów) - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy międzynarodową firmę z branży produkcji przemysłowej, dla której poszukujemy osobę na stanowisko w obszarze jakości:

Specjalista / Technik ds. Jakości (pomiarów)Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • Przeprowadzanie pomiarów przy użyciu maszyn współrzędnościowych CMM 3D
  • Obsługa nowoczesnego w pełni automatycznego optycznego systemu pomiarowego GOM
  • Samodzielne pisanie programów oraz tworzenie raportów pomiarowych dla maszyn pomiarowych
  • Pomiary detali za pomocą standardowych przyrządów manualnych oraz z wykorzystaniem specjalistycznych innowacyjnych technologii
  • Udział w procesie tworzenia koncepcji pomiarowych
  • Walidacja systemów pomiarowych w oparciu o normy jakościowe
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość i umiejętność zastosowania podstawowych narzędzi pomiarowych – maszyna współrzędnościowa CMM 3D
  • Obsługa MS Office
  • Umiejętność obsługi i programowania urządzeń do pomiarów stykowych lub optycznych będzie dodatkowym atutem bardzo mile widziany GOM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny – mile widziane

Oferta pracodawcy:
  • Pełen pakiet benefitów
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Umowa o pracę na czas określony, potem nieokreślony
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.