Specjalista Systemów ERP z jęz. niemieckim - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista Systemów ERP z jęz. niemieckimMiejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • uczestnictwo w pracach międzynarodowych zespołów wdrożeniowych,
  • ścisła współpraca z niemieckojęzycznym zespołem wdrożeniowym,
  • transfer wiedzy i szkolenie użytkowników w zakresie wdrażanych systemów,
  • opracowywanie dokumentacji projektowej i ruchowej systemu ERP,
  • tworzenie dokumentacji procesów biznesowych w systemie ERP,
  • opracowywanie przebiegu procesów biznesowych w ramach standardowych funkcjonalności  systemu ERP,
  • opracowywanie procedur.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy z systemami klasy ERP,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • wykształcenie wyższe,
  • gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych i delegacji zagranicznych,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w grupie i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.