Specjalista/starszy specjalista ds. zarządzania materiałami SMT

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Zamawianie materiałów oraz kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi (Korea)
• Monitorowanie zamówień materiałów oraz problemów z zaopatrzeniem
• Analizę, kontrolę i utrzymanie odpowiednich poziomów stanów magazynowych
• Nadzór nad przepływem materiału w procesie wewnętrznym
• Realizację kompletacji materiałów na potrzeby produkcji
• Wdrażanie rozwiązań systemowych usprawniających procesy przyjęcia i
magazynowania komponentów
• Realizację celów firmy określonych kluczowymi wskaźnikami (KPI), planami działań

Wymagania

• Znajomość zasad gospodarki magazynowej
• Wskazana podstawowa wiedza z zakresu elektroniki/SMT
• Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
• Umiejętność podejmowania decyzji oraz zdolności organizacyjne
• Bardzo dobra znajomość MS Office
• Prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive