Oferta wyróżniona

Specjalista sprzedaży rozwiązań automatyki i robotyki

Polska, Niemcy, Czechy, zagranica

Roboty Przemysłowe Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie rynku oraz rozpoznawalności marki w wyznaczonych segmentach przemysłowych;
  • Analiza potrzeb Klienta oraz określanie wymogów technicznych dla automatyzowanego procesu produkcyjnego;
  • Doradztwo techniczne dla Klientów w zakresie oferowanych rozwiązań;
  • Osiągnięcie celów sprzedażowych na podległym regionie zgodnie z polityka i strategią sprzedaży wypracowanej z Zarządem firmy;
  • Współudział w przygotowaniu koncepcji rozwiązań technicznych, ofert;
  • Prezentacja produktów firmy, wdrożonych zautomatyzowanych rozwiązań technicznych i stanowisk zrobotyzowanych;
  • Spotkania z Klientami, udział w targach branżowych, konferencjach, seminariach;
  • Gromadzenie i analizowanie danych dotyczących trendów na podległym regionie;
  • Raportowanie wyników działań do Zarządu firmy.

Wymagania:

  • Min. 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży produktów związanych z automatyzacją produkcji, w szczególności w sprzedaży maszyn z rozwiązaniami dedykowanymi dla Klienta;
  • Znajomość branży automatyki i/lub zagadnień technicznych związanych z robotyzacją procesów (spawanie, paletyzacja, cięcie, prasy krawędziowych, zgrzewanie, obsługa maszyn, inne);
  • Wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: automatyka i robotyka, budowa maszyn, elektronika);
  • Łatwość w uczeniu się i poznawaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań technicznych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z Klientami i parterami biznesowymi;
  • Prawo jazdy kat B;
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w: prowadzeniu analizy rynku i konkurencji, identyfikowaniu potrzeb rynkowych, segmentacji rynku oraz wyboru docelowych grup klientów, przygotowywaniu raportów przedstawiających poszczególne etapy wdrożenia ustalonych działań;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej, zapewniającej obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (obecne rynki zagraniczne: Francja, Hiszpania, Kanada, Meksyk, ...)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub dowolną formę współpracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowania, bonusów;
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód);
  • Możliwość częściowej pracy w systemie home office (siedziba firmy w Krakowie).

Poszukujemy osób do prowadzenia działań w kilku regionach: Polska (dwa regiony), Niemcy, Czechy, ...

Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Model pracy: obecność w siedzibie firmy 1-3 razy w tygodniu.

Roboty Przemysłowe Sp. z o. o. to polski integrator systemów zrobotyzowanych... przeznaczonych dla przemysłu. Od początku działalności (historia firmy sięga 2007 roku
i zaczyna się w Krakowskim Parku Technologicznym) uczestniczyliśmy we wdrożeniu ponad 100 robotów. Posiadamy rekomendacje wiodących dostawców sprzętu [Fanuc, Kawasaki, Mitsubishi, Nachi], uczelni naukowych i państwowych instytutów przemysłowych. Zespół firmy tworzą polscy inżynierowie z wieloletnim doświadczeniem w integracji systemów zrobotyzowanych i zautomatyzowanych. Firma świadczy usługi od diagnozy problemu, poprzez wymyślenie rozwiązania, dobór sprzętu, szkolenia, programowanie do serwisu wdrożonego stanowiska. Posiadamy referencje dużych firmy produkcyjnych, takich jak Whirpool, Indesit, G3.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta , Praca Inżynieria