Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0581

Obowiązki:

wg. stanowiska

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Zakres obowiązków; Udział w doskonaleniu i realizacji polityki zakupowej firmy. Realizacja procesu zakupów w zakresie podległego obszaru/kategorii zakupowej, współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi. Sporządzanie zapytań ofertowych oraz ich analiza. Negocjowanie cen oraz warunków dostaw. Nadzór nad realizacją zamówień i zawartych umów handlowych. Analizy rynku, monitorowanie ofert dostawców oraz poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia. Optymalizacja procesu zakupów, kosztów oraz procedur Wymagania; Min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwach z branży budowlanej będzie dodatkowym atutem. Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym - warunek konieczny. Znajomość narzędzi, procesów i metodologii z zakresu planowania zakupów. Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel). Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole. Dużą samodzielność w działaniu i bardzo dobrą organizację pracy .Pracodawca oferuje; niezbędne narzędzia do pracy.

Miejsce pracy: Księdza Piotra Ściegiennego 268, 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy