Specjalista/ Specjalistka ds. Produkcji Roślinnej/ Agronom

Adecco Poland Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad plantacją;
  • Opracowywanie odpowiedniej dokumentacji, pod kątem wykonania zabiegów agrotechnicznych (np. oprysk, nawożenie, cięcie, nawadnianie, zbiór)
  • Udział w tworzeniu programów nawożeniowych;
  • Tworzenie codziennych harmonogramów podlewania dla wszystkich uprawianych roślin;
  • Nadzór nad poprawnością działania systemów nawodnieniowych;
  • Monitorowanie ilości szacunkowej ilości dostępnego produktu (oszacowanie zbioru - tygodniowego, sezonowego)
  • Współpraca z pozostałymi departamentami przedsiębiorstwa;
  • Praca w profesjonalnym, dynamicznie rozwijającym się Przedsiębiorstwie sadowniczym w województwie lubelskim.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Min.2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w uprawie owoców miękkich)
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie nawodnieniowym;
  • Praktyczna wiedza z zakresu odżywiania roślin przed chorobami i szkodnikami;
  • Umiejętność analizowania (mile widziana umiejętność tworzenia) programów nawożeniowych;
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • Gotowość do pracy w województwie lubelskim.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w ramach własnej działalności (zależnie od preferencji Kandydata)
  • Atrakcyjne warunki finansowe, konkurencyjne na rynku;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy - do dyspozycji służbowej)
  • Możliwe wsparcie w zakresie relokacji;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: SPR/01/2019/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.