Specjalista/Specjalistka ds. Controllingu

JOBME S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywny udział w procesach zamknięcia miesiąca oraz przygotowaniu budżetów,
  • Bieżąca analiza sprawozdań finansowych oraz wyjaśnianie odchyleń w stosunku do planu,
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych ( rachunek zysków i strat),
  • Codzienne raportowanie i analiza KPI operacyjnych,
  • Kalkulacja rentowności produktów i nowych projektów,
  • Aktywny udział w procesach optymalizacji kosztów, prognozowania budżetu, kosztorysowania produktu,
  • Udział w audytach finansowych,
  • Zapewnienie właściwej kontroli i monitoring systemu kosztów (zgodność z SOX),
  • Raportowanie grupowe w HFM,
  • Bieżące działania wspierające Senior Finance Managera.

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale controllingu,
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej (warunek konieczny), preferowany sektor automotive,
  • Wykształcenie wyższe ( kierunki ekonomiczne),
  • Znajomość zasad rachunkowości i raportów finansowych,
  • Dobra znajomość systemu SAP lub innego systemu ERP,
  • Mile widziana wiedza w obszarze HFM,
  • Zaawansowana znajomość MS Excel,
  • Zdolności analityczne, planowanie czasu pracy, umiejętności organizacyjne, wysoka dbałość o szczegóły,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Klient oferuje:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwości rozwoju w firmie z zagranicznym kapitałem,
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe ( karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse